Doporučujeme

Novinka: Návody, jak vařit s recepty, které už máte – 30denní výzva

Rozhodla jsem se vydat manuál k mým Inspiromatům.

Hodně z vás mi píše, jestli můžu zveřejňovat i týdenní jídelníčky naší rodiny. Do detailu si povídáme o skladbě jídla ve skupině Inspiromat klub. Nápad sepsat manuál nebo něco jako pracovní sešit k mým e-bookům vznikal postupně, právě podle reakcí z Inspiromat klubu nebo vašich dotazů ze sociálních sítí.

Duše, pověz mi
Každému je do vínku dána genetika a biologická váha…
Kam se dostanu s váhou záleží na životním stylu, pokud se ale váha zastaví na určitém bodě, nebojujte s přírodou! Přemýšlení o váze a jídle vám odčerpává životní energii…takto nelze žít šťastný život. 
Je potřeba se smířit se svým tělem, hýčkat si jej a prožijete život šťastně. Máte pár kilo navíc? Koho to zajímá?:)
Hlava, je dámy a pánové, ten nejdůležitější orgán …

30denní výzva jako tištěná kniha

Proč právě manuál k e-bookům?

Vydala jsem už 4 e-booky plné receptů, předtím i tištěnou kuchařku. Máte tak možnost pořídit si (anebo už vlastníte) přes 500 mých receptů. A tak mi připadá jako logický krok reagovat na vaše přání: proto jse připravila manuál, který představí jednoduchu formou jak e-booky ještě efektivněji používat. 

Žádná další kuchařka za tisíce korun. 

Protože už většina z vás moje e-booky má, nedává mi smysl vydávat další novou kuchařku plnou dalších receptů (šetřím tak vaši kapsu). Máte tak možnost efektivně využít už to, co vlastníte, ať už je to Slaný inspiromat, Cukrárna u Kačky, Barevný inspiromat nebo nejnovější Svačinkový inspiromat.

Ve všech mých e-book kuchařkách máte kolem 500 receptů pro celou rodinu a já vám chci ukázat, jak recepty kombinovat a jak vařit “chytře, s rozmyslem a s inspirací”.  

30denní výzva vychází také jako e-book

Proč neplánuji vydat striktní jídelníček nebo dietní kuchařku? 

Mým cílem je ukázat vám, jak se naučit sama přemýšlet nad jídlem, nad vařením, nad týdenním nákupem nebo jak přemýšlet sama nad sebou. Jak získat inspiraci, motivaci a tipy nejen do kuchyně. Nejen jídlem je člověk živ, proto bych ráda do nového e-booku přidala i svoje tipy, jak relaxovat, jak myslet na sebe nebo jak si užívat každý den.

„Nový manuál jsme psala na základě osobních setkání se stovkami žen, ať klientek, či mých dalších přátel v mém životě.
Mapuju vaše životy, hledám otázky a snažím se inspirovat ostatní...navazuji tak knihou, kterou nebudete pouze číst, ale budete se učit s ní i pracovat. Nechte se inspirovat a motivovat.
Spravne zvolená motivace je základ úspěchu..přeji si, aby každý kdo si koupí tento manuál, začal žít naplno: teď a tady, bez ohledu na kila, postavu, strach nebo uměle vytvořený společenský tlak.“

Moje motto: “Nejsme ovce”.

Nikomu netvrdím, že když pojede podle manuálu, zhubne 10 kilo za měsíc. Nabízím nadhled, pohled na jídlo z několik úhlů, hledání vlastní cesty. Každý si může vybrat to své, to co ho právě zajímá v životní fázi, ve které se nachází. Nevěřím, že existuje jedna univerzální cesta a recept pro všechny. Věřím v rozmanitost a pozitivní přístup k sobě samému. Když budete poslouchat svoje tělo, pak se vám pozitivně odmění.

Co v novém e-booku najdete:

 • jak co nejefektivněji využít recepty z mých předchozích e-booků
 • nákupní seznamy na týden
 • tipy, co mít stále v lednici
 • co jíst před a po cvičení
 • jak chytře ušetřit čas v kuchyni
 • jak mít radost z jídla
 • jak najít svou vnitřní krásu – jak si zase najít čas sám na sebe
 • několik nových receptů (ale jen o těch samotných to není:)

Vyberte si verzi, která vám vyhovuje

Nový 30denní manuál vychází jako tištěná kniha (v limitované edici) a současně jako e-book ve 2 verzích (krátká a plná verze). Detailní informace najdete tady.

Tištěná 30denní výzva vychází v limitované sérii, obsahuje 212 stran.
30denní výzva jako e-book v plné verzi: 212 stran, stejný obsah jako tištěná kniha.
E-book v krátké verzi: pro ty, co už moje inspiromaty vlastní a chtějí si vyzkoušet sestavené jídelníčky, obsahuje 128 stran.

Takže vyzývám: inspiraci a radosti ze života vstříc!  Jak říkám…najdi váhu, co Ti sluší!
Vaše Kačka

Doporučujeme

Má smysl jít za svým snem

Ráda bych se s vámi podělila o velkou radost, kterou prožívám. Byla jsem vybrána odbornou porotou časopisu Maminka do TOP 10 semifinále soutěže v kategorii Maminka podnikatelka.

Moc to pro mě znamená, Tichovy dobroty s manželem buduji už 5 let a věnuji jim veškerý volný čas. Budu ráda, když můj příběh bude inspirace pro ostatní maminky. Má smysl jít za svým snem.

Jsem teď vědomě šťastná…

Teprve teď žiju ve svých 35ti letech naprosto šťastná, vědoma si toho, co mám, co jsem vybudovala a snažím se to uvědomění si podstaty štěstí a toho, že to dokáže ale úplně každý, předávat každý den dál ostatním ženám.

Klíč ke štěstí má každý v sobě – stačí přestat řešit povrchnosti, v tu chvíli se otevřou neskutečné možnosti sebe sama. Každý den se díky tomu setkávám s negací, nepochopením, závistí, lidskou hloupostí, ale zároveň zase objevuju v lidech i v sobě mnoho nového a mužů tak růst. 

Baví mě tvořit, ochutnávat, fotit a tvořit recepty…

Vše přirozeně plyne z toho že moje rodina i já rádi jíme zdravě. Ale vůbec by mě nenapadlo ztrácet čas přemýšlením jak vypadám, střádat v sobě představy, že bych chtěla žít jinak nebo hledat ve svém životě chyby….svoji energii dlouhodobě směřuji ke svým cílům, které se mi postupně plní. Občas se po cestě životem moje cíle mění – pak  nacházím další a další inspirace a nápady a už teď vím, že život je příliš krátký na to, abych lpěla na maličkostech. Nemám čas kohokoliv sledovat, ať na FB či Instagramu a naprosto mě baví si svůj život budovat jako unikátní jednotku, protože mně je upřímně jedno, jestli se někomu nelíbí co píšu, říkám, jak vypadám, co nosím, jak žiju.

Cesta může být cíl…

Vsechno dělám pro svoje vnitřní uspokojení a pokud se to někomu líbí a inspiruje ho to, jsem šťastná a motivuje mě to v tom pokračovat. Cesta za snem může trvat různě dlouho, může se spoustu věcí pokazit a být ve finále jinak, ale už ta cesta stojí za to. A cesta je cíl. 

Všem svým klientkám děkuji za podporu v mé práci. Můžete mě podpořit v hlasování…

Budu velmi ráda, když mi věnujete svůj hlas, dáte mi tak najevo svou podporu a já budu moct šířit své myšlenky, postoje a životní styl mezi další ženy. Hlasování začíná od 18.5. na webu Maminka.cz 

Těšíme se s Vojtou i Adámkem na Váš hlas. Děkujeme za podporu!

Vaše Kačka.

Doporučujeme

Inspiromat Klub a jak se do něj přihlásit

INSPIROMAT KLUB funguje jako aktivní Facebook skupina, kterou jsem si přála dlouho založit pro všechny, kdo si koupili mé kuchařky. Tato skupinka není o šmírování profilů, ztrátě času, anonymitě na sociálních sítích. Tato skupina je pro ženy i muže, jenž se chtějí vzájemně inspirovat, obohatit a podpořit.

INSPIROMAT KLUB je uzavřená skupina pro majitele i majitelky mých e-book kuchařek (vhodné pro muže i ženy). V klubu pro vás chci vytvořit příjemnou únikovou zónu, spojenou s radami k vaření, osobnímu přístupu k sobě samému i o vzájemné inspiraci. Proto je skupina navázána na nákup mých e-book kuchařek. Klubu se věnuji zadarmo a ve svém volném čase.

Co tam najdete? 

 • inspiraci, články nejen o stravě, ale taky o cvičení,
 • výzvu s Kačkou ZPĚT DO FORMY (proběhne na jaře po mém porodu), 
 • Pravidelně vysílání TV Kačka – prostor pro vaše otázky, úkoly, speciální slevy na další moje počiny v celém roce, soutěže a dárečky, 
 • Školy vaření – nové recepty, variace na recepty v kuchařce

Jak se do klubu přihlásit?

 1. Podmínkou vstupu do skupiny je nákup aspoň 2 mých e-booků kuchařek inspiromatu (Barevný inspiromatCukrárna u Kačky , Slaný inspiromat nebo Svačinkový inspiromat.). Máte-li aspoň 2 e-booky, pak rozumíte postupně jak nad recepty a vařením uvažuji, můžeme se tak lépe napojit na mnou doporučovaný přístup ke stravě.
 2. Do skupiny se přihlásíte tak, že na Facebooku najdete skupinu “Inspiromat klub, zažádáte o členství a současně mi pošlete variabilní symboly z vašich objednávek obou 2 e-booků. Ověřím váš variabilní symbol v našem objednávkovém systému a schválím vám členství ve skupině. Pokud by déle trvalo schválení členství, nebojte se, napište mi na tichovydobroty@gmail.com, ráda vám odpovím.
 3. Doporučuji si v mých e-book kuchařkách číst i úvodní články, které vysvětlují moje přístupy k vaření a úvahám o jídle, stravování a přístup k sobě samému.

Proč jsem skupinu založila? 
Strašně mě motivuje a těší, že si společně povídáme ve skupině, že se vzájemně inspirujeme a motivujeme.  Věřím a doufám, že je tato zpětná vazba pro všechny stejně důležitá a že nás to posunuje dopředu.

Po porodu Adámka se chci vrátit “do formy”. Proto v klubu začnu postupně připravovat „Výzvu s Kačkou“. Chci se cítit zase dobře. Můžete se tedy ve skupině na Facebooku k mému počinu jednoduše přidat. 

Berte to jako poděkování za to, že i vy mě podporujete v mé práci. 

Vaše Kačenka

Svačinkový inspiromat 5 v prodeji!

Svacinkovy inspiromat e-book Kacky Tiche

Připravila jsem pro vás další nový e-book. Tentokrát na téma oblíbených proteinových tyček, svačinek a dobrot.

Tento v pořadí 5. inspiromat vznikal ze dvou důvodů: chtěli jste další recepty na svačinky a hlavně se největšímu zájmu stále těší různé tyčinky a malé rychlé sladkosti pro celou rodinu. Pokud máte vyvážený jídelníček, tak není důvod se bát mlsat zdravě. Tento speciální díl je malý bonus k mým ostatním e-bookům: Barevný inspiromatCukrárna u KačkySlaný inspiromat. Všechny e-booky vychází ze stejných principů.

Recepty jsou vyladěné zkoušením a testováním, tyčky drží tvar a chutnají i těm, kdo nejsou fanoušky zdravého mlsání.

 • Ukazuji vám pouze to, co jíme každý den, celý rok, několik let.
 • Nebojte se investovat do vstupních surovin. Když jsem kouřila, pařila, utrácela za fitka, drahé knihy o dietách, přejídala se, stálo mě to mnohem víc peněz.
 • Dobrá nálada, zdraví, pohoda, vyrovnanost a radost ze života vám tu investici tisíckrát vrátí. Je to o dlouhodobém přístupu a zdravém rozumu.

Malá ochutnávka z e-booku Svačinkový inspiromat.

V prodeji už od začátku května. Zařadila jsem oblíbené recepty na tyčky, které se staly stálicemi v předchozích kuchařkách. Najdete tu např. Nemilu, ten úplně nejlepší recept na Karamel, recepty na bílou a hnědou Proteinellu. Z nových receptů se můžete těšit na: Nekofilu, Nebounty, Nemilky Way a další zdravější variance na běžně dostupné sladkosti. Pro celou rodinu Tříkaramelový dort nebo Pralinkový dort.

Budu se těšit na vaše reakce a zkušenosti s mými recepty v Inspiromat klubu (těším se zde na vás i TV Kačka). Všem moc děkuji za přízeň! Sledujte novinky kolem nového inspiromatu na mém Instagramu a Facebooku.

Vaše Kačka!

Slaný inspiromat je na světě

Od včerejška se prodává další nový e-book – Inspiromat 4: Slaný inspiromat. Proč čtvrtý a proč e-book? Zkusím odpovědět:)

 1. Všechny e-booky (Barevný inspiromat, Cukrárna u Kačky a Slaný inspiromat) obsahují vedle receptů i povídání o mých tipech a ke stravování, články o pozitivním přístupu k sobě samému.
 2. Můžete si je kupovat samostatně, vždy se podívejte do ukázky zdarma, jaké recepty obsahují, ať víte, co kupujete:)
 3. Jediný Voňavý inspiromat vyšel jako tištěná kuchařka (2017), ostatní inspiromaty vychází jen ve formě e-booků (elektronické PDF ke stažení) a neplánujeme jejich prodej v tištěné podobě. Jsou určeny ke stažení do telefonu.

Vaše Kačka Tichá

1. inspiromat: tištěná kuchařka Voňavý inspiromat Kačky Tiché

 • Moje první kuchařka (proto 1.inspiromat), kterou jsme vydala s vydavatelstvím IFP Publishing. Vyšla jako tištěná kniha.
 • Najdete v dobrých knihkupectvích nebo objednáte online, stačí hodit do vyhledávače a najde vám nejbližší akci na knihu.
 • Neprodává se zde na tichovydobroty.cz.

2. inspiromat: e-book Barevný Rodinný inspiromat Kačky Tiché

 • První e-book, v pořadí 2. inspiromat, který jsem vydala v roce 2019 sama za sebe, vydávání prvního e-booku bylo velkou výzvou i dobrodružstvím, navazuji v dalších inspiromatech na jeho první díl.
 • 131 originální receptů pro mámu, tátu i děti – mix slaných i sladkých, pro děti i dospělé, testováno na ochutnávkách.
 • Doporučuji si projít stránku Barevný inspiromat a prohlédněte si i ukázku zdarma (najdete v ní jmenný seznam receptů).
 • Prodává se zde na tichovydobroty.cz, pouze ve formě e-booku (tj. elektronické PDF ke stažení).

3. inspiromat: e-book Cukrárna u Kačky Tiché

 • Druhý e-book, v pořadí 3. inspiromat, ptali jste se hodně po zdravějších klasických českých receptech a cukrovinkách, proto jsem před Vánocemi 2019 vydala další e-book na téma cukrárna.
 • 92 receptůodlehčené verze receptů klasické české cukrárny, opět otestované a vyzkoušené recepty z mých ochutnávek.
 • Více info na stránce Cukrárna u Kačky. Prohlédněte si ukázku zdarma (v ukázce najdete jmenný seznam receptů, nestane se vám tak, že si přejete určitý recept a po zakoupení zjistíte, že v tomto e-booku není:).
 • Prodává se zde na tichovydobroty.cz, pouze ve formě e-booku (tj. elektronické PDF ke stažení).

4. inspiromat: Slaný inspiromat – Jednokotlíková královna

 • Nejnovější, třetí e-book, v pořadí 4. inspiromat – právě nově v prodeji (od 26.2. 2o20), obsahuje 138 převážně slaných receptů. Volali jste po zdravých svačinkách a obědech a tady jsou:)
 • 138 odlehčených a snadných slaných receptů pro celou rodinu, plus malá sladká tečku na závěr. Chutná všem.
 • Více info na stránce Slaný inspiromat, opět si prohlédněte před nákupem ukázku zdarma (je tam seznam receptů:), nekupujete tak „zajíce v pytli“, víte předem, jaké recepty čekat).
 • Prodává se zde na tichovydobroty.cz, pouze ve formě e-booku (tj. elektronické PDF ke stažení).

Děkuji všem, kteří si moje e-booky vlastní, zvu vás do Klubu inspiromat.

Jako poděkování jsem pro vás připravila možnost přihlásit se do Klubu inspiromat (uzavřená skupina na Facebooku). Jak se přihlásite zjistíte zde.

10-dalších otázek k e-bookům

Kupujete e-book poprvé? Poradíme vám jak na to.

1. Jak e-book objednám a zaplatím?

E-book je možné objednat na webových stránkách tichovydobroty.cz, formuláře na e-booky najdete zde na webu. V objednávkovém formuláři zaškrtněte počet ks e-booku, který kupujete a postupujte dále dle formuláře k zaplacení. Po zaplacení vám příjde emailem unikátní link ke stažení e-booku ve formátu PDF do vašeho zařízení.

2. Jak mohu stáhnout ukázku receptů jednotlivých e-booků zdarma? Ukázky receptů zdarma najdete na prodejních odkazech k nákupu e-booků.

Cukrárna u Kačky

Barevný inspiromat

3. V jakém formátu se e-book prodává?

 1. E-book jsme připravili ve formátu PDF. Další formáty k dispozici prozatím nejsou.
 2. PDF ke stažení má max. velikost 33-35 MB. Proto doporučujeme, abyste si zkontrolovali velikost vašeho uložiště ve vašem zařízení, telefonu nebo počítači.
 3. Pro čtení e-booku doporučujeme používat ověřené aplikace pro čtení PDF, PDF readery.
 4. Dále doporučujeme e-book po stažení uložit na vaše sdílené uložiště nebo disk ve vašem zařízení, abyste o něj nepřišli.

4. Jak mohu e-book zaplatit? Platební metody, které na stránce používáme.

E-book je možné zaplatit přes bankovní převod. U platby bankovním převodem získáte všechny podstatné informace o převodu, vč. QR kódu po dokončení objednávky.

Dále je možné platit e-book přímo kartou přes tzv. platební bránu. Platební brána se zobrazí při výběru této platební metody v objednávkovém formuláři. Na našem webu používáme bezpečné platby pomocí platební brány ThePay.cz. Při platbě si můžete vybrat ze 3 možností úhrady:

 1. Zvolit si Online bankovní převod (ihned), kdy se vám otevře nabídka více platebních nástrojů – tzv. rychlých tlačítek a můžete si vybrat tu metodu platby zadání rychlé úhrady, která vám nejvíce vyhovuje nebo si vybrat vlastní banku. V tomto případě každá banka a každá zvolená metoda rovnou zobrazí, kdy bude platba provedena. Potvrzení o provedené platbě a link ke stažení e-booku vám přijde emailem ve chvíli, kdy je platba označena platební bránou jako provedená.
 2. Zvolit si platbu Kartou – tady zadáte běžnou cestou údaje přímo k vaší platební kartě. Vaše platební karta je verifikována (ověřeno, zda je platná). V případě, kdy platba platná je, pustí vás to dál k zadání platby pomocí ověřovacího kódu. V tomto případě vám přijde potvrzení o provedené platbě a link ke stažení e-booku poté, co je platba kartou ověřena platební bránou a označena za provedenou.
 3. Platba v Kč bankovním převodem na bankovní účet. V tomto případě systém Simpleshop.cz připraví QR kód s údaje pro zadání platbou převodem z vašeho účtu na můj účet. Link ke stažení přijde nejdříve do 24 h, nejpozději do 48 h v momentě, kdy je vaše platba připsaná na můj účet. Odeslání linku probíhá automatizovaně.

Jiné platební metody nejsou povoleny. Více k platbám a reklamacím najdete ve Všeobecných obchodních podmínkách. Další info o platbách pomocí platební brány najdete také tady.

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

5. Co dělat, když mi nedorazil link na stažení po úspěšném zaplacení?

V případě jakéhokoliv technického problému s objednávkou nebo při stažení dokumentu PDF můžete projít náš článek 10 otázek k e-booku nebo nás kontaktovat na infolince tichovydobroty@gmail.com – rádi poradíme.

Manuál pro iPhony a iPady >>

Manuál pro stahování na Android telefonech >>

Nenašli jste pomoc v manuálu a nápovědě? Použijte infolinku

Pokud se u vás vyskytne jiný technický problém, napište nám na naši infolinku tichovydobroty@gmail.com

Infolinka pracuje od pondělí do pátku od 10:00 – 17:00 h.

Buďte s námi trpěliví, nemáme za sebou armádu pomocníků. Odpovídáme ve volném čase. Náš cíl je vám všem poradit a najít pro vás řešení.

Kačka Tichá – Tichovydobroty.cz

Dárkový voucher a jak na něj

Chcete koupit voucher svým blízkým? Vánoční dárkové poukázky v prodeji.

Vánoční poukázka Barevný inspiromat

Vánoční poukázka Cukrárna u Kačky

Dárkový voucher už máte? Uplatněte ho!

 1. Postupujte podle návodu na voucheru a jděte na stránku, kde voucher uplatníte.
 2. Užívejte si inspiraci:) Tak snadné to je..

Vydali jsme již 3 dárkové vouchery. Všechny 3 uplatníte snadno na jedné stránce.

Vánoční dárkový voucher pro e-book Barevný inspiromat

Vánoční dárkový voucher pro e-book Cukrárna u Kačky

Věřím, že si v nabídce poukázek vyberete. Děkuji za vaši přízeň! Vaše Kačka Tichá.

Prodej e-booku Cukrárna u Kačky

Mám velkou radost. Podařilo se nám spustit prodej dalšího e-booku – tentokrát inspirace pro slavnostní pečení v odlehčeném kabátku, Rodinný inspiromat – Cukrárna u Kačky.

92 originálních receptů, klasická cukrárna v lehčím kabátku. Vyzkoušeno na mých ochutnávkách.

 • Najdete tu i sladké recepty bez lepku, bez mouky, bez cukru nebo bez vajec.
 • Inspirace pro Vánoční pečení a rodinné oslavy
 • Zařadila jsem i nápady na slané mlsky.
 • Snadné placení kartou, kuchařka vám přijde po zaplacení obratem.
 • Zaváděcí cena 319 Kč.
 • PDF formát, 161 stran, 92 receptů.

Nemáte ještě Barevný inspiromat? Nevadí.

131 receptů na 190 stranách>>

Večeře, obědy i dezerty pro celou rodinu. Bez složitých příprav. Testováno na ochutnávkách.

Proteinové tyčinky, nápady pro čokoholiky i lehčí zákusky tradiční cukrárny. Oblíbené pomazánky. Mlsání i večeře pro celou rodinu. Zařazeny i recepty bez lepku, bez cukru a bez laktózy. Chutnají všem.

Novinky podzimu: Inspiromat 3 a příprava na Advent

Těší mě všechny reakce, fotky a zprávy k prvnímu e-booku.

E-book Barevný inspiromat je na trhu asi měsíc, od té doby se prodalo mnoho e-booků a já mám ohromnou radost. Denně přichází pozitivní reakce, posíláte mi zprávy a fotky vašich receptů a tato pozitivní zpětná vazba mě hodně baví. Jsem ráda, že kuchařka je úspěšná nejen mezi maminkami, protože kuchařka je postavena tak, aby byla vhodná pro celou rodinu. Recepty chutnají dětem, ale i tátovi a dědovi, babičce i sestřenici z 15. kolena. Je určena pro každého, kdo má zdravý rozum, věří v sílu zdravých potravin, má radost ze života, chce se nechat inspirovat a změnit postupně životní styl.

Recenze na první ebook najdete na mém instagramu

V září a říjnu jsem stihla i několik škol vaření a ochutnávek, všem svým klientkám děkuji za vzájemnou inspiraci. Hodně mě tyhle akce posunují dopředu a skutečně pak vidím, které moje recepty bodují a které jsou vážnými favority do mých kuchařek.

Stále mě posunujete dál a já jsem za to šťastná:)

Vaše reakce mě nakoply a tak jsem se vrhla na nový e-book Rodinný inspiromat – Cukrárna u Kačky

Poslední týdny mě pozitivní ohlasy nakoply natolik, že jsem se rozhodla několik nocí nespat a dopsat rozepsaný e-book Cukrárna. Při dopisování receptů mi hodně pomáhal můj manžel Štěpán, bez jeho podpory bych recepty nenapsala tak lehce a jednoduše. Natka včera nakreslila nové logo a nový e-book už dostává postupně svůj nový kabátek.

Proto se můžete těšit na nový e-book Inspiromat 3 –  Rodinný inspiromat, Cukrárna u Kačky. Najdete v něm spoustu nápadu na lehčí cukroví na Mikuláše, Vánoce i jarní zdravé pečení. Cukrárna bude obsahovat vánoční recepty na cukroví, ale i vylehčené recepty z klasické české cukrárnykremrole, špičky, polárkovy sníh, likérová špička nebo větrníkové kostky. Můžete se tak připravit v klidu na Advent a možná mezi tradiční vánoční cukroví zařadit i zdravější variace svátečních sladkostí.

Nový e-book Rodinný inspiromat – Cukrárna u Kačky již v prodeji.

92 receptů Cukrárna

Vedle sladkých variací vylehčené Cukrárny tady najdete i několik slaných mlsek, receptů úplně bez mouky a cukru, bez lepku, bez vajec.

 • E-book Rodinný inspiromat obsahuje přes 90 receptů v rozsahu více než 160 stran pro celou rodinu, děti i vaše nejbližší.
 • Cena 319 Kč.
 • Prodej e-booku zase tady na webu tichovydobroty.cz
 • A ne, nebudeme prodávat kuchařku tištěnou, opět vyjde jako e-book.🙂

Aktivovali jsme platební bránu, můžete mít svůj e-book hned teď!

Photo by PhotoMIX Ltd. from Pexels

Hurá, podařilo se nám aktivovat platební bránu. Plaťte pohodlně kartou.

Můžete teď nově vaši objednávku e-booku uhradit rychleji, vlastně hned pomocí vaší platební karty. Chcete-li e-book hned, stačí v objednávce zvolit jednu z těchto platebních metod. Vše je zabezpečeno platební bránou ThePay a věříme, že pro vás budou platby takto pohodlnější.

1. Zrychlený bankovní převod

Vyberte ve formuláři objednávky možnost „Online bankovní převod (ihned). Nabídne se vám možnost zrychleného bankovního převodu.

Po vyplnění objednávky se vám otevřou možnosti pro zadání rychlého převodu. Vyberte si z nabídky možnost, která vám nejvíce vyhovuje.

Podle vybrané metody se odešle buďto zrychlený převod na můj účet nebo můžete vybrat platbu kartou online (Visa, MasterCard). Po provedení platby vám přijde do emailu potvrzení o provedené platbě a link ke stažení e-booku. Je to rychlé a snadné. Můžete touto cestou vybrat i platební metodu při platbě ze zahraničí.

2. Platba kartou online

Chcete-li platit jednoduše kartou, pak zvolte možnost „Kartou online“. Pak můžete platit kartou Visa nebo MasterCard.

Otevře se vám okno, do kterého zadáte údaje k vaší platební kartě.

Po potvrzení a provedení karty online vám přijde do emailu potvrzení o provedení úhrady platbou a link ke stažení e-booku.

Před zadáním platby si můžete platební metodu změnit. Jak na to?

Ve formuláři si volíte platební metodu jako první, pak vypisujete svoje údaje (jméno, příjmení a email). Zvolíte pak tlačítko „Dokončit nákup“. Pokud se před platbou nemůžete rozhodnout, můžete se ještě vrátit přes tlačítko „Změnit platební metodu“ a zvolit jinou platbu než tu, co jste si naklikali v objednávce na začátku. Pozor: toto lze pouze před dokončením platby. Po zadání a dokončení platby již platební metodu změnit logicky nemůžete. Jelikož je zadaná.

Co zvolit, pokud chcete platit později a ne hned teď?

Pokud chcete platit později, ne tedy v momentě, kdy zadáváte objednávku, pak se ničeho nebojte. Zvolte si tu platební metodu, která vám nejvíce vyhovuje a vraťte se k platbě později. V našem příkladu jsem si vybrali metodu „Platba v Kč běžným bankovním převodem“ a máme v plánu platit později převodem a pomocí QR platby.

Po vyplnění objednávky vám přijde do emailu informace o založení objednávky a tlačítkem „Zobrazit stav objednávky“. Poté se vám otevře okno s možnými platebními metodami.

Pod tlačítkem Stav objednávky najdete přímo předpis převodu na náš účet pomocí QR kódu, pak volíte platbu bankovním převodem (platba se nám může připsat až za dva dny). Nebo můžete zvolit možnost Změnit platební metodu. Na rozcestníku si pak vybrat tu metodu, která vám vyhovuje nejvíce. Z nabídky si můžete vybrat Platbu zrychleným bankovním převodem nebo Platbu kartou. Tyto metody jsou popsány na začátku článku.

Věříme, že si z nabídky vyberete:)

131 nových receptů