Motivační inspiromat 7

Nebojte se milovat sami sebe. Možná i s chybami, možná i s nedostatky. Ale současně s vlastní silou, třeba i malými krůčky, ve svém životě něco změnit, něco, co vás dovede k většímu pocitu radosti a štěstí. Pozitivní motivace není nikdy dost, proto vznikl Motivační inspiromat 7.

Motivace. Inspirace. Restart. Už cesta je cíl. 

To jsou hlavní motta mé nové knihy Motivační inspiromat. Ve složitější pandemické době hledáme pozitivní přístup sami k sobě i ke svému okolí. Proto jsem se rozhodla napsat nový e-book, který je věnovaný pozitivní motivaci. Motivace ke změnám je součástí změny přístupu k vlastnímu zdravějšímu tělu i harmonické duši. Knihu jsem psala tak, aby pro vás byla pohlazením, mohli jste si u ní odpočinou a nabrat nové síly, načerpat inspiraci a možná se i odvážit posunout se o krůček blíž ke spokojenému životu.

Wellness pro tělo i duši. Jak začít u sebe?

Tato kniha je o sounáležitosti, povzbuzení a hlavně inspiraci. Neexistuje univerzální návod, jak být šťastná, jak co dělat na 100 procent správně. Jedinečnost každého z nás je právě v tom, že nejsme dokonalí. Každý máme svoje Pandořiny skříňky, možná se i cítíme více na dně nebo si myslíme, že se nám věci nedaří tak, jak si sami představujeme. Při psaní knihy jsem si přála, abychom mohli spolu sdílet tyto pocity, mluvit o nich, nechali se vzájemně inspirovat. 

Návody jak na změny

Připravila jsem různé návody, jak na změny, jak o nich uvažovat. Jsou zpracovány tak, abyste si mohli doma sami vést svoje myšlenky. Hledat vlastní nové cíle a současně i sebe sebe pobavit, uklidnit. Možná si i odpočinout od starostí všedního dne. K tomu vám pomohou různé úkoly a zamyšlení, které provází celou knihu.

Navíc: Pomoc centru ARPIDA

Z každého prodaného e-booku Motivační inspiromat jde 70 Kč dětem s handicapem do Centra ARPIDA. Zveřejníme, co jsme dětem za vybranou částku pořídili, jaké aktivity díky Vašemu nákupu mohly prožít. Za podporu děkujeme!

Co v Motivačním inspiromatu najdete

Krátké úvahy o životě, povídání o motivaci, návody jak na změny a nalezení vlastní cesty ke zdravějšímu životnímu stylu. Jak na změny v našem životě, jak můžeme ke změnám přistupovat.

Témata o jídle a zdravějšímu přístupu k tělu. Doporučení a časté otázky ze skupiny na Facebooku Inspiromat klub. Dozvíte se také o emočním jedení, jak nepropadnout dietám a jak používat pestré zdroje při vaření.

Jako bonus na konci e-booku 60 receptů z mojí kuchyně: slané, sladké, recepty pro děti nebo i dědu a babičku. Zařadila jsem i osvědčené recepty z bylinkové zahrady.

Prohlédněte si ukázku

Ukázku e-booku zdarma si můžete stáhnout zde. Nebo si můžete prohlédnou náhled stránek níže v galerii. Více si o e-booku také budeme povídat u mě na sociálních sítích: na Facebooku nebo na Instagramu.

Motivační inspiromat jako dárek

Darujte e-book jako dárek. Stačí koupit dárkový poukaz, zaplatit a získáte link ke stažení e-booku do emailu, který můžete poslat jako dárek svým milovaným. Více..

E-book jako dárek