92 originálních receptů nejen pro slavnostní příležitosti

92 receptů Cukrárny

Co najdete v e-booku Cukrárna?

Cukrárna u Kačky – 20 originálních odlehčených receptů tradiční české Cukrárny – vyzkoušejte zdravější kremrole, laskonky, likérovou špičku nebo větrníkové kostky.

Sváteční sladkosti – oslavte netradičně sváteční dny s originálním cukrovím, 25 receptů na Velikonoce, Vánoce nebo Silvestra – např. griliášové trubičky, linecké, pracny nebo vaječný likér.

Pro celou rodinu – myslíme na děti, mámu, tátu, tetu i strejdu. Proto je zde 26 receptů pro celou rodinu, které chutnají všem. Snadno připravíte čoko koblížky, kapsy s ovocem, štrúdl nebo tiramisu.

Slané potěšení – Ráda zobnu něco zdravého k vínku, mám ráda mlsky se sýrem. Zařadila jsem 16 receptů na sýrová a slaná potěšení – jak pohostit snadno návštěvu a přitom si pochutnat.

Extra inspirace – 5 inspirací nejen pro krásu. Vyzkoušejte vlastní karamel, kokosovou pěnu nebo si připravte vlastní domácí ghí, šípkový čaj nebo vyzkoušejte povánoční detox.

Najdete tu i recepty bez lepku, bez cukru, bez vajec nebo bez mléka. Prochutnejte se ke zdravějšímu mlsání a zapojte nové suroviny. Cukroví a mlsání, které chutná všem.

Otestované recepty, které chutnají celé rodině. Vyzkoušeno na ochutnávkách. Navazuji na úspěšný Barevný inspiromat.

Co v e-booku nenajdete?

X Žádné složité tabulky přepočtu kalorií a energií. Nejsem zastáncem složitých přepočtů a propočtů.

X Nejsou zde nedostupné a předražené suroviny. Není třeba luxovat peněženku pro lehčí svačinu.

X Žádné recepty s komplikovanou přípravou. Snadnější zvládnete do 30 min, složitější do hodiny.

XNenajdete tu recepty vhodné pro pro pacienty se speciální výživovou dietou. Pokud máte lékařem nařízenou speciální léčebnou dietu, pak se zeptejte na vhodnost receptu svého lékaře.

Kupujete e-book poprvé? Poradíme vám jak na to.

Jak mohu e-book zaplatit?

E-book je možné zaplatit přes bankovní převod. U platby bankovním převodem získáte všechny podstatné informace o převodu, vč. QR kódu po dokončení objednávky.

Dále je možné platit e-book přímo kartou přes tzv. platební bránu. Platební brána se zobrazí při výběru této platební metody v objednávkovém formuláři. Na našem webu používáme bezpečné platby pomocí platební brány ThePay.cz. Při platbě si můžete vybrat ze 3 možností úhrady:

  1. Zvolit si Online bankovní převod (ihned), kdy se vám otevře nabídka více platebních nástrojů – tzv. rychlých tlačítek a můžete si vybrat tu metodu platby zadání rychlé úhrady, která vám nejvíce vyhovuje nebo si vybrat vlastní banku. V tomto případě každá banka a každá zvolená metoda rovnou zobrazí, kdy bude platba provedena. Potvrzení o provedené platbě a link ke stažení e-booku vám přijde emailem ve chvíli, kdy je platba označena platební bránou jako provedená.
  2. Zvolit si platbu Kartou – tady zadáte běžnou cestou údaje přímo k vaší platební kartě. Vaše platební karta je verifikována (ověřeno, zda je platná). V případě, kdy platba platná je, pustí vás to dál k zadání platby pomocí ověřovacího kódu. V tomto případě vám přijde potvrzení o provedené platbě a link ke stažení e-booku poté, co je platba kartou ověřena platební bránou a označena za provedenou.
  3. Platba v Kč bankovním převodem na bankovní účet. V tomto případě systém Simpleshop.cz připraví QR kód s údaje pro zadání platbou převodem z vašeho účtu na můj účet. Link ke stažení přijde nejdříve do 24 h, nejpozději do 48 h v momentě, kdy je vaše platba připsaná na můj účet. Odeslání linku probíhá automatizovaně.

Jiné platební metody nejsou povoleny. Více k platbám a reklamacím najdete ve Všeobecných obchodních podmínkách. Další info o platbách pomocí platební brány najdete také tady.

Co dělat, když mi nedorazil link na stažení po úspěšném zaplacení?

V případě jakéhokoliv technického problému s objednávkou nebo při stažení dokumentu PDF můžete projít náš článek 10 otázek k e-booku nebo nás kontaktovat na infolince tichovydobroty@gmail.com – rádi poradíme.

Manuál pro iPhony a iPady >>

Manuál pro stahování na Android telefonech >>

Nenašli jste pomoc v manuálu a nápovědě? Použijte infolinku.

Infolinka pracuje od pondělí do pátku od 10:00 – 17:00 h.

Pokud se u vás vyskytne jiný technický problém, napište nám na naši infolinku tichovydobroty@gmail.com.

Buďte s námi trpěliví, nemáme za sebou armádu pomocníků. Odpovídáme ve volném čase. Náš cíl je vám všem poradit a najít pro vás řešení.

Tichovydobroty.cz