Mám velikou radost, že se vám můj nový e-book plný receptů líbí. Někteří z vás mi píšete, že se nepodařilo e-book stáhnout. Proto jsme připravili návod ke stažení zaplaceného obsahu e-booku na iPhone a iPad. Scrollujte níže.

Pro uživatele telefonů Android máme manuál a doporučení zde.

Co prodáváme: e-book jako PDF o velikosti 35 MB, prodáváme přes simpleshop.cz

  • E-book jsme připravili ve formátu PDF.
  • Velikost souboru je 35 MB, proto si vždy zkontrolujte zda máte ve svém zařízení dostatek místa pro uložení souboru.
  • Při stahování se ujistěte, že jste na dostatečném wifi připojení a že se vám stahování dat nepřeruší.
  • Každý uživatel má možnost stáhnout placené PDF max 3x. Po vyčerpání všech 3 možností stažení se link uzavře a další stahování nemí možné.
  • Stahování probíhá přes systém Simpleshop.cz, tento systém je používán pro prodej elektronického obsahu. Vždy vyčkejte na email, který vám přijde ze systému. Na tomto emailu najdete váš odkaz ke stažení e-booku.

Nejdříve zkontrolujte na svém zařízení

  • Máte dostatek místa v telefonu (pro stažení 35 MB).
  • Máte dostatečně silné wifi připojení a přenos dat.
  • Umíte na svém zařízení stahovat soubory a víte, jak na to. Pokud nevíte, můžete si prohlédnout náš manuál, který najdete níže.
  • Dle obchodních podmínek neodpovídáme za stav vašeho zařízení. Ale je naší snahou vám poradit a pomoci při stahování. Bohužel nemůžeme dokonale znát technický stav všech telefonů na světě. Tento náš manuál je doporučením.

Manuál pro stažení PDF pro iPhony a iPady.

Manuál jsme připravili pro systémy verze iOS11, iOS12 a iOS13.

Verzi softwaru iOS nebo iPodu, kterou máte nainstalovanou v iPhonu, iPadu nebo iPodu, zjistíte na vašem zařízení nebo v iTunes.
Když chcete zjistit verzi iOS nainstalovanou ve vašem zařízení, přejděte do Nastavení > Obecné > Informace.

1. Aplikace, které doporučujeme použít ke stažení a uložení e-booku.

Pokud tyto aplikace nemáte, lze je jednoduše stáhnout a aktivovat pomocí iTunes nebo AppStore. Tyto aplikace jsou zdarma.

2. Zkontrolujte své připojení k wifi.

WIFI

Ujistěte se, že jste po dobu stahování celou dobu na wifi a máte dostatečnou rychlost pro stažení dat. Počkejte v klidu, až se celý soubor stáhne. Velikost souboru je 35 MB, obsahuje 161 stran obrázků a textu.

3. Zkontrolujte si velikost svého uložiště iCloud

iCloud Drive

Ve svém zařízení byste měli mít dostatek místa pro uložení souboru o velikosti 35 MB. Pokud takové místo nemáte, starší soubory smažte nebo si dokupte uložiště přes službu iCloud. Pokud nemáte dost místa, stahování se vám úspěšně nedokončí. V základním nastavení aplikace máte uložiště zdarma, navýšení uložiště je zpoplatněno. Více zde.

4. Zkontrolujte si složky v aplikaci Soubory

Soubory

Složky v aplikaci Soubory slouží pro ukládání souborů a dokumentů na vašem uložišti. Zkontrolujte zda máte v rámci aplikace složku Stažené. Pokud nemáte, pak je jednoduché tuto složku vytvořit. Aplikace je zdarma a je součástí každého základního vybavení iPhone nebo iPad.

5. Aktivujte si aplikaci Knihy

Knihy

Doporučujeme prohlížet a ukládat PDF e-booky do aplikace Knihy. Tato aplikace je dostupná pro každého uživatele iPhone nebo iPadu. Pokud ji nemáte, snadno ji stáhnete přes AppStore. Aplikace je zdarma.

Stažení do iPhone nebo iPad, systém iOS11, iOS12

U těchto systémů můžete zvolit stažení a uložení dvěma způsoby. Je na vás, který zvolíte. Máme vyzkoušené oba dva úspěšně.

1.:. Uložení přímo do aplikace Knihy

2.:. Stažení do Soubory a kopírování do Knihy

Stažení do iPhone nebo iPad, systém iOS13

V novém, nejaktuálnějším systému 13.1.1. nejlépe funguje stažení rovnou do aplikace Knihy.

1.:. Uložení přímo do aplikace Knihy.

Jiné technické problémy

Co dělat když:

1. Přišlo vám upozornění o nezaplacené objednávce, ale vy jste již zaplatili.

Platby zatím přijímáme převodem na bankovní účet. Banky mezi sebou provádí platbu 24 h. Náš systém přijímá tzv. synchronizace o úhradách pomocí aviza o platbě. Proto od vás potřebujeme zadat VS k platbě. V některých případech se stane, že i přes VS systém platbu zapíše na náš účet později. Nebojte, o svůj link nepřijdete. Máte-li ale pochybnosti, pak nám napište na infolinku: tichovydobroty@gmail.com, rádi platbu a úhradu ověříme, ale opět musíme počkat na stav z našeho bankovního účtu. Stav vaší platby zjistíte vždy online – link najdete v emailu, který přišel po vaší objednávce.

2. Platby. Při placení jste nezadali VS a proto déle čekáte na link ke stažení e-booku.

VS je pro nás zásadní. Proto doporučujeme používat pro zadání platby QR kod, který je součástí předpisu k platbě (najdete i v emailu). Pokud jste VS nezadali, pak se automaticky objednávka a link nepárují. Proto nám napište na naši infolinku.

Každý uživatel má možnost stáhnout placené PDF max 3x. Po vyčerpání všech 3 možností stažení se link uzavře a další stahování nemí možné. Pokud jste svůj link vyčerpali počtem stažení, zobrazí se tato informace v okně prohlížeče při stahování. V případě, že ani po třetím pokusu svůj e-book nemáte stažený, napište nám na naši infolinku tichovydobroty@gmail.com a poradíme vám jak s touto situací zatočit.

3. Váš link je i přes všechny pokusy vyčerpán a vy stále nemáte stažený svůj e-book.

Každý uživatel má možnost stáhnout placené PDF max 3x. Po vyčerpání všech 3 možností stažení se link uzavře a další stahování nemí možné. Pokud jste svoje pokusy vyčerpali a stále nemáte úspěšně staženo, napište nám na infolinku. Poradíme a najdeme způsob, jak vám e-book doručit.

Pokud se u vás vyskytne jiný technický problém, napište nám na naši infolinku tichovydobroty@gmail.com

Infolinka pracuje od pondělí do pátku od 10:00 – 17:00 h.

Buďte s námi trpěliví, nemáme za sebou armádu pomocníků. Odpovídáme ve volném čase. Náš cíl je vám všem poradit a najít pro vás řešení.

Tichovydobroty.cz

Autor Kačka Tichá

Jsem autorka receptů, máma, kamarádka, trenérka a milovnice života. Autorka blogu Tichovy dobroty. Moje kuchařky: tištěná Voňavý inspiromat, e-booky: Barevný inspiromat, Cukrárna u Kačky, Slaný inspiromat a nově e-book Svačinkový inspiromat.