Ráda bych se s vámi podělila o velkou radost, kterou prožívám. Byla jsem vybrána odbornou porotou časopisu Maminka do TOP 10 semifinále soutěže v kategorii Maminka podnikatelka.

Moc to pro mě znamená, Tichovy dobroty s manželem buduji už 5 let a věnuji jim veškerý volný čas. Budu ráda, když můj příběh bude inspirace pro ostatní maminky. Má smysl jít za svým snem.

Jsem teď vědomě šťastná…

Teprve teď žiju ve svých 35ti letech naprosto šťastná, vědoma si toho, co mám, co jsem vybudovala a snažím se to uvědomění si podstaty štěstí a toho, že to dokáže ale úplně každý, předávat každý den dál ostatním ženám.

Klíč ke štěstí má každý v sobě – stačí přestat řešit povrchnosti, v tu chvíli se otevřou neskutečné možnosti sebe sama. Každý den se díky tomu setkávám s negací, nepochopením, závistí, lidskou hloupostí, ale zároveň zase objevuju v lidech i v sobě mnoho nového a mužů tak růst. 

Baví mě tvořit, ochutnávat, fotit a tvořit recepty…

Vše přirozeně plyne z toho že moje rodina i já rádi jíme zdravě. Ale vůbec by mě nenapadlo ztrácet čas přemýšlením jak vypadám, střádat v sobě představy, že bych chtěla žít jinak nebo hledat ve svém životě chyby….svoji energii dlouhodobě směřuji ke svým cílům, které se mi postupně plní. Občas se po cestě životem moje cíle mění – pak  nacházím další a další inspirace a nápady a už teď vím, že život je příliš krátký na to, abych lpěla na maličkostech. Nemám čas kohokoliv sledovat, ať na FB či Instagramu a naprosto mě baví si svůj život budovat jako unikátní jednotku, protože mně je upřímně jedno, jestli se někomu nelíbí co píšu, říkám, jak vypadám, co nosím, jak žiju.

Cesta může být cíl…

Vsechno dělám pro svoje vnitřní uspokojení a pokud se to někomu líbí a inspiruje ho to, jsem šťastná a motivuje mě to v tom pokračovat. Cesta za snem může trvat různě dlouho, může se spoustu věcí pokazit a být ve finále jinak, ale už ta cesta stojí za to. A cesta je cíl. 

Všem svým klientkám děkuji za podporu v mé práci. Můžete mě podpořit v hlasování…

Budu velmi ráda, když mi věnujete svůj hlas, dáte mi tak najevo svou podporu a já budu moct šířit své myšlenky, postoje a životní styl mezi další ženy. Hlasování začíná od 18.5. na webu Maminka.cz 

Těšíme se s Vojtou i Adámkem na Váš hlas. Děkujeme za podporu!

Vaše Kačka.

Autor Kačka Tichá

Jsem autorka receptů, máma, kamarádka, trenérka a milovnice života. Autorka blogu Tichovy dobroty. Moje kuchařky: tištěná Voňavý inspiromat, e-booky: Barevný inspiromat, Cukrárna u Kačky, Slaný inspiromat a nově e-book Svačinkový inspiromat.