INSPIROMAT KLUB funguje jako aktivní Facebook skupina, kterou jsem si přála dlouho založit pro všechny, kdo si koupili mé kuchařky. Tato skupinka není o šmírování profilů, ztrátě času, anonymitě na sociálních sítích. Tato skupina je pro ženy i muže, jenž se chtějí vzájemně inspirovat, obohatit a podpořit.

INSPIROMAT KLUB je uzavřená skupina pro majitele i majitelky mých e-book kuchařek (vhodné pro muže i ženy). V klubu pro vás chci vytvořit příjemnou únikovou zónu, spojenou s radami k vaření, osobnímu přístupu k sobě samému i o vzájemné inspiraci. Proto je skupina navázána na nákup mých e-book kuchařek. Klubu se věnuji zadarmo a ve svém volném čase.

Co tam najdete? 

  • inspiraci, články nejen o stravě, ale taky o cvičení,
  • výzvu s Kačkou ZPĚT DO FORMY (proběhne na jaře po mém porodu), 
  • Pravidelně vysílání TV Kačka – prostor pro vaše otázky, úkoly, speciální slevy na další moje počiny v celém roce, soutěže a dárečky, 
  • Školy vaření – nové recepty, variace na recepty v kuchařce

Jak se do klubu přihlásit?

  1. Podmínkou vstupu do skupiny je nákup aspoň 2 mých e-booků kuchařek inspiromatu (Barevný inspiromatCukrárna u Kačky , Slaný inspiromat nebo Svačinkový inspiromat.). Máte-li aspoň 2 e-booky, pak rozumíte postupně jak nad recepty a vařením uvažuji, můžeme se tak lépe napojit na mnou doporučovaný přístup ke stravě.
  2. Do skupiny se přihlásíte tak, že na Facebooku najdete skupinu “Inspiromat klub, zažádáte o členství a současně mi pošlete variabilní symboly z vašich objednávek obou 2 e-booků. Ověřím váš variabilní symbol v našem objednávkovém systému a schválím vám členství ve skupině. Pokud by déle trvalo schválení členství, nebojte se, napište mi na tichovydobroty@gmail.com, ráda vám odpovím.
  3. Doporučuji si v mých e-book kuchařkách číst i úvodní články, které vysvětlují moje přístupy k vaření a úvahám o jídle, stravování a přístup k sobě samému.

Proč jsem skupinu založila? 
Strašně mě motivuje a těší, že si společně povídáme ve skupině, že se vzájemně inspirujeme a motivujeme.  Věřím a doufám, že je tato zpětná vazba pro všechny stejně důležitá a že nás to posunuje dopředu.

Po porodu Adámka se chci vrátit “do formy”. Proto v klubu začnu postupně připravovat „Výzvu s Kačkou“. Chci se cítit zase dobře. Můžete se tedy ve skupině na Facebooku k mému počinu jednoduše přidat. 

Berte to jako poděkování za to, že i vy mě podporujete v mé práci. 

Vaše Kačenka

Autor Kačka Tichá

Jsem autorka receptů, máma, kamarádka, trenérka a milovnice života. Autorka blogu Tichovy dobroty. Moje kuchařky: tištěná Voňavý inspiromat, e-booky: Barevný inspiromat, Cukrárna u Kačky, Slaný inspiromat a nově e-book Svačinkový inspiromat.