Tištěný manuál s jídelníčky na 37 dní

Rozhodla jsem se vydat manuál k mým Inspiromatům.

Hodně z vás mi píše, jestli můžu zveřejňovat i týdenní jídelníčky naší rodiny. Do detailu si povídáme o skladbě jídla ve skupině Inspiromat klub. Nápad sepsat manuál nebo něco jako pracovní sešit k mým e-bookům vznikal postupně, právě podle reakcí z Inspiromat klubu nebo vašich dotazů ze sociálních sítí.

Duše, pověz mi
Každému je do vínku dána genetika a biologická váha…
Kam se dostanu s váhou záleží na životním stylu, pokud se ale váha zastaví na určitém bodě, nebojujte s přírodou! Přemýšlení o váze a jídle vám odčerpává životní energii…takto nelze žít šťastný život. 
Je potřeba se smířit se svým tělem, hýčkat si jej a prožijete život šťastně. Máte pár kilo navíc? Koho to zajímá?:)
Hlava, je dámy a pánové, ten nejdůležitější orgán …

30denní výzva jako tištěná kniha

Proč právě manuál k e-bookům?

Vydala jsem už 4 e-booky plné receptů, předtím i tištěnou kuchařku. Máte tak možnost pořídit si (anebo už vlastníte) přes 500 mých receptů. A tak mi připadá jako logický krok reagovat na vaše přání: proto jse připravila manuál, který představí jednoduchu formou jak e-booky ještě efektivněji používat. 

Žádná další kuchařka za tisíce korun. 

Protože už většina z vás moje e-booky má, nedává mi smysl vydávat další novou kuchařku plnou dalších receptů (šetřím tak vaši kapsu). Máte tak možnost efektivně využít už to, co vlastníte, ať už je to Slaný inspiromat, Cukrárna u Kačky, Barevný inspiromat nebo nejnovější Svačinkový inspiromat.

Ve všech mých e-book kuchařkách máte kolem 500 receptů pro celou rodinu a já vám chci ukázat, jak recepty kombinovat a jak vařit “chytře, s rozmyslem a s inspirací”.  

30denní výzva vychází také jako e-book

Proč neplánuji vydat striktní jídelníček nebo dietní kuchařku? 

Mým cílem je ukázat vám, jak se naučit sama přemýšlet nad jídlem, nad vařením, nad týdenním nákupem nebo jak přemýšlet sama nad sebou. Jak získat inspiraci, motivaci a tipy nejen do kuchyně. Nejen jídlem je člověk živ, proto bych ráda do nového e-booku přidala i svoje tipy, jak relaxovat, jak myslet na sebe nebo jak si užívat každý den.

„Nový manuál jsme psala na základě osobních setkání se stovkami žen, ať klientek, či mých dalších přátel v mém životě.
Mapuju vaše životy, hledám otázky a snažím se inspirovat ostatní...navazuji tak knihou, kterou nebudete pouze číst, ale budete se učit s ní i pracovat. Nechte se inspirovat a motivovat.
Spravne zvolená motivace je základ úspěchu..přeji si, aby každý kdo si koupí tento manuál, začal žít naplno: teď a tady, bez ohledu na kila, postavu, strach nebo uměle vytvořený společenský tlak.“

Moje motto: “Nejsme ovce”.

Nikomu netvrdím, že když pojede podle manuálu, zhubne 10 kilo za měsíc. Nabízím nadhled, pohled na jídlo z několik úhlů, hledání vlastní cesty. Každý si může vybrat to své, to co ho právě zajímá v životní fázi, ve které se nachází. Nevěřím, že existuje jedna univerzální cesta a recept pro všechny. Věřím v rozmanitost a pozitivní přístup k sobě samému. Když budete poslouchat svoje tělo, pak se vám pozitivně odmění.

Co v novém e-booku najdete:

  • jak co nejefektivněji využít recepty z mých předchozích e-booků
  • nákupní seznamy na týden
  • tipy, co mít stále v lednici
  • co jíst před a po cvičení
  • jak chytře ušetřit čas v kuchyni
  • jak mít radost z jídla
  • jak najít svou vnitřní krásu – jak si zase najít čas sám na sebe
  • několik nových receptů (ale jen o těch samotných to není:)

Vyberte si verzi, která vám vyhovuje

Nový 30denní manuál vychází jako tištěná kniha (v limitované edici) a současně jako e-book ve 2 verzích (krátká a plná verze). Detailní informace najdete tady.

Tištěná 30denní výzva vychází v limitované sérii, obsahuje 212 stran.
30denní výzva jako e-book v plné verzi: 212 stran, stejný obsah jako tištěná kniha.
E-book v krátké verzi: pro ty, co už moje inspiromaty vlastní a chtějí si vyzkoušet sestavené jídelníčky, obsahuje 128 stran.

Takže vyzývám: inspiraci a radosti ze života vstříc!  Jak říkám…najdi váhu, co Ti sluší!
Vaše Kačka

Autor Kačka Tichá

Jsem autorka receptů, máma, kamarádka, trenérka a milovnice života. Autorka blogu Tichovy dobroty. Moje kuchařky: tištěná Voňavý inspiromat, e-booky: Barevný inspiromat, Cukrárna u Kačky, Slaný inspiromat a nově e-book Svačinkový inspiromat.