K hubnutí nevedou žádné zázraky. Manuál o zdravějším přístupu ke stravování podle Kačky Tiché: 30denní výzva

Stále mi chodily dotazy, jak snadno zhubnout, jak si držet váhu a jak na celodenní vaření. A já odpovídám: „Žádná kuchařka, ani unverzální dieta vás nespasí. Nikdo nevymyslel dietu, která vás dovede ke štěstí“.

Začít musíme u sebe a spíš než krátkodobové přístupy je důležité si najít svou vlastní dlouhodobou a udržitelnou cestu k jídlu, která vás bude bavit a budete se pak cítit dobře. A s takovou myšlenkou vznikla 30denní výzva – Inspiromat 6 – jednoduchý manuál, který vás provede mou kuchyní, stylem vaření a vylehčenými recepty.

Manuál obsahuje denní jídelníčky na 37 dní, nové recepty a současně je sestavený tak, aby se hodil k ruce všem, kdo už vaří podle mých předchozích inspiromatů a zároveň i všechny, kteří chtějí mou kuchyni teprve vyzkoušet. Nechybí tady i úkoly a výzvy na každý den – zaměřené na vytvoření pozitivního přístup nejen k jídlu, ale i k sobě samému.

Vyberte si tu správnou verzi 30denní výzvy.

Dlouho jsem přemýšlela, jak připravit manuál pro co nejširší okruh lidí. Hledala jsem praktický formát, který mohou využívat majitky a majitelé mých předchozích e-booků a současně i pro ty, kdo žádnou moji kuchařku nevlastní. Proto vznikl velmi univerzální formát denních jídelníčků.

Každý den je pak rozepsaný s praktickým jídelníčkem ve skladbě jídel: snídaně, svačinka, oběd, svačinka, večeře. Snadno se tak můžete inspirovat. Podle toho, zda jste již majiteli mých e-booků nebo ne, si můžete vybrat tu verzi 30denní výzvy, která vám bude nejvíce sedět: někdo raději listuje knihou, jiný spíše použije e-book ve svém telefonu.

Limitovaná edice: tištěná kniha

Po delší úvaze jsem se rozhodla 30denní výzvu vydat i samonákladem jako tištěnou knihu. Ano, je to tady! Vychází v limitovaném počtu vytištěných kusů, proto nečekejte s objednávkami. Kniha má rozměr 20 x 27 cm (je tedy něco menší než formát A4), vychází s měkkou obálkou, tvz. paperback, je plnobarevná a má 212 stran.

Tištěná kniha obsahuje:

 • Jídelníčky na 30+7 dní
 • Úkoly a výzvy na každý den
 • Povídání o jídle, moje osobní tipy a rady, jak na pozitivní přístup k sobě samému (můj osobní manuál)
 • Všech 182 receptů z jídelníčků (nemusíte být vlastníky mých inspiromatů)

Tištěná kniha 30denní výzva

E-booky 30denní výzva ve dvou verzích, vyberte si tu svou.

E-booky jsou v nabídce ve 2 verzích: v krátké verzi (128 stran) a v plné verzi (212 stran). Pro kterou verzi s máte rozhodnout vám pomůže nákres tady nahoře na stránce.

Jednoduše: Plnou verzi doporučuji spíše těm, kdo ještě moje inspiromaty nepořídili a chtějí moje recepty vyzkoušet. Krátká verze je určena těm, kdo již inspiromaty už vlastní a chtějí je při vaření více používat.

E-book 30denní výzva, 212 stran

Plná verze e-booku je elektronickou variantou tištěné knihy. Obsahuje 212 stran:

 • Jídelníčky na 30+7 dní
 • Úkoly a výzvy na každý den, povídání o jídle, moje osobní rady a tipy, jak na osobní pozitivní přístup sám k sobě (můj osobní manuál)
 • Všech 182 receptů z jídelníčků (nemusíte vlastnit žádný můj předchozí inspiromat)

E-book 30denní výzva, 128 stran

Krátká verze e-booku je „lehčí a kratší“ variantou pro majitele předchozích inspiromatů. Obsahuje 128 stran:

 • Jídelníčky na 30+7 dní
 • Úkoly a výzvy na každý den, povídání o jídle, moje osobní rady a tipy, jak na osobní pozitivní přístup sám k sobě (můj osobní manuál
 • !! Neobsahuje recepty uvedené v jídelníčcích (ty najdete v předchozích inspiromatech: Barevný inspiromat, Cukrárna u Kačky, Svačinkový inspiromat, Slaný inspiromat), a proto je logicky i levnější. Tato verze je připravena pro majitele a majitelky všech mých předchozích e-booků.

Nemůžete se rozhodnout? Stáhněte si ukázku zdarma.

Pokud si nejste jisti, která verze e-booku se vám více hodí, pak využijte možnost stáhnout si ukázky obou verzí zdarma.

Jak a kdy vám knihu doručíme? Proč je u tištěné knihy předprodej?

Vytištěnou knihu 30denní výzva koupíte pouze zde na mém na webu. Vydávám ji samozdatem – bez dalšího vydavatelství. Knihy se teprve vyrábí v tiskárně, a proto pevně doufám, že pochopíte, že dodací doba tištěné knihy může být až 30 dní od zaplacení. Proč tak dlouho? Přestože se snažíme expedovat co nejdříve, je vás mnoho a tak není v našich silách vše doručovat do druhého dne.

Proč vám přijde do emailu poukázka na tištěnou knihu?

V objednávkovém formuláři k tištěné knize najdete upozornění, že vám nejdříve přijde do emailu poukázka na tištěnou knihu. Tato poukázka je u nás následně vyměněna za 1 ks tištěné knihy, kterou vám doručíme na vámi zadanou adresu. Dál nám nic hlásit nemusíte, my si u nás zkontrolujeme úhradu za nákup knihy a jakmile knihy dorazí z tiskárny (jsou teď ve výrobě), pak vám knihu odesíláme.

Možnosti doručení knihy

 • V objednávkovém formuláři volíte způsob doručení (Českou poštou nebo přes Zásilkovnu).
 • Doručujeme na vámi uvedenou adresu k doručení, proto si zkontrolujte, zda je uvedená správně.
 • Nejsme ani Alza, ani velký zavedený e-shop, proto nenabízíme možnost vyzvednutí u nás na pobočce.
 • K ceně knihy účtujeme poštovné a balné. Informace o výši poštovného najdete přímo v objednávkovém formuláři.

Doručení e-booku

Probíhá po úhradě platby na náš účet. E-booky doručujeme na vámi uvedený email v objednávkovém formuláři, nejpozději do 3 dnů. Každý e-book je možné stáhnout maximálně 3x, poté se doručovací link uzavře. Více najdete v nápovědě k e-bookům.