Pravidla pro dárkové poukázky

Obecná pravidla úvodem

 1. Dárkové poukázky slouží výhradně ke stažení elektronického obsahu, e-booku. Na každé poukázce je slovně uveden název e-booku, který lze pomocí poukázky stáhnout.
 2. Uzavření smlouvy nákupu poukázky se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami.
 3. Dárkové poukázky jsou platné na omezenou dobu, tato doba je uvedena na poukázce.
 4. Doručení dárkové poukázky probíhá pouze elektronickou formou, tj. jsou doručovány emailem. Dárkovou poukázku si můžete uložit, vytisknout nebo jen přeposlat svým blízkým.
 5. Není možné vymáhat hodnotu poukázky v Kč (v hotovosti nebo převodem na účet) anebo se jinak a jiným způsobem domáhat jeho proplacení, slouží pouze ke stahování elektronického obsahu.
 6. Při stahování obsahu a čerpání poukázky jsou uplatňovány stejné Všeobecné obchodní podmínky jako pro stažení e-booku. Nezodpovídáme za stav hardware a software uživatele, který e-book stahuje. Počet stažení je stanoven stejně jako u stahování e-booku.
 7. Dárkovou poukázku lze uplatnit pouze jedenkrát. Uplatnění je spojeno s emailem.
 8. Pro uplatnění formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů na webu Tichovydobroty.cz

Jak koupit dárkovou poukázku

Jak uplatnit dárkovou poukázku

 1. Poukázky můžete snadno uplatnit zde. Do objednávky zadejte své jméno, příjmení, email. Bez uvedení těchto údajů není možné e-book odeslat.
 2. Každý voucher je označen unikátním číselným kódem (6místný číselný kód nebo kód složený z písmen – např. ABC5ER). Kód uveďte do políčka „číslo dárkového poukazu“.
 3. Do objednávky vždy vložte slevový kupón – kód. Slevový kód najdete na svém poukazu nebo vám byl doručen emailem společně s dárkovým poukazem.
 4. Po odeslání formáře získáte na vámi uvedený email odkaz ke stažení e-booku. V souladu s obchodními podmínkami můžete stáhnout obsah odkazu maximálně 3x. Po třetím stažení se link uzavře. Poukaz platí po dobu uvedenou na poukazu.

Pomoc s poukázkami

Potřebujete-li poradit s nákupem poukázky nebo jejím uplatněním, neváhejte se obrátit na infolinku tichovydobroty@gmail.com