Svačinkový inspiromat

60 originálních receptů: vyladěné tyčky proteinky a další malé dobroty

Tento v pořadí 5.inspiromat jsem připravila ze dvou důvodů: chtěli jste další recepty na svačinky a hlavně se největšímu zájmu stále těší různé tyčinky a malé rychlé sladkosti pro celou rodinu. Pokud máte vyvážený jídelníček, tak není důvod se bát mlsat zdravě. Tento speciální díl je malý bonus k mým ostatním e-bookům: Barevný inspiromat, Cukrárna u Kačky, Slaný inspiromat. Všechny e-booky vychází ze stejných principů.

Recepty jsou vyladěné zkoušením a testováním, tyčky drží tvar a chutnají i těm, kdo nejsou fanoušky zdravého mlsání.

  • Ukazuji vám pouze to, co jíme každý den, celý rok, několik let.
  • Nebojte se investovat do vstupních surovin. Když jsem kouřila, pařila, utrácela za fitka, drahé knihy o dietách, přejídala se, stálo mě to mnohem víc peněz.
  • Dobrá nálada, zdraví, pohoda, vyrovnanost a radost ze života vám tu investici tisíckrát vrátí. Je to o dlouhodobém přístupu a zdravém rozumu.

Co najdete v e-booku:

Tyčky – 30 receptů – zdravější varianty tyčinek nejen na mlsání, můžete použít i jako sladkou variantu pro své hosty a návštěvy. Zařadila jsem i oblíbené tyčky, které znáte z Inspiromat klubu i vlastní recepty jako variance na cukrovinky známé z běžného prodeje: Nemila, Nekofila, Arašídová Netatranka, Nebounti, Nedeli pistácie, velmi oblíbený Makový sen, Perníková tyčka nebo Nechocapic tyčka.

Malé dobroty – 30 receptů – koláče a dezerty na doma i na výlet, snadno připravené, překvapí celou rodinu. Určitě každého potěší: Pralinkový dort, Malinový řez, Nemars košíčky, Víkendový koláč nebo Žloutkové věnečky. Najdete zde i velmi oblíbené recepty z minulých e-booků: Proteinella (bílá i hnědá), Karamel bez cukru, všemi oblíbená Nemila. Jako bonus najdete i několik slaných receptů.

Naše nápověda: Jak e-book zaplatit?

E-book je možné zaplatit přes bankovní převod nebo přes platební bránu. Platební brána se zobrazí při výběru této platební metody v objednávkovém formuláři. Na našem webu používáme bezpečné platby pomocí platební brány ThePay.cz. Při platbě si můžete vybrat ze 3 možností úhrady.

Platby i reklamace podrobně ve Všeobecných obchodních podmínkách.

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

Co dělat, když ..?

V případě jakéhokoliv technického problému s objednávkou nebo při stažení dokumentu PDF můžete projít náš článek 10 otázek k e-booku nebo nás kontaktovat na infolince tichovydobroty@gmail.com – rádi poradíme.

Zkuste naše manuály:

Nenašli jste pomoc v manuálu a nápovědě? Použijte infolinku.

Infolinka pracuje od pondělí do pátku od 10:00 – 17:00 h.

Pokud se u vás vyskytne jiný technický problém, napište nám na naši infolinku tichovydobroty@gmail.com.

Buďte s námi trpěliví, nemáme za sebou armádu pomocníků. Odpovídáme ve volném čase. Náš cíl je vám všem poradit a najít pro vás řešení.

Tichovydobroty.cz