Svacinkovy inspiromat e-book Kacky Tiche

Tentokrát na téma oblíbených proteinových tyček, svačinek a dobrot.

Tento v pořadí 5. inspiromat vznikal ze dvou důvodů: chtěli jste další recepty na svačinky a hlavně se největšímu zájmu stále těší různé tyčinky a malé rychlé sladkosti pro celou rodinu. Pokud máte vyvážený jídelníček, tak není důvod se bát mlsat zdravě. Tento speciální díl je malý bonus k mým ostatním e-bookům: Barevný inspiromatCukrárna u KačkySlaný inspiromat. Všechny e-booky vychází ze stejných principů.

Recepty jsou vyladěné zkoušením a testováním, tyčky drží tvar a chutnají i těm, kdo nejsou fanoušky zdravého mlsání.

  • Ukazuji vám pouze to, co jíme každý den, celý rok, několik let.
  • Nebojte se investovat do vstupních surovin. Když jsem kouřila, pařila, utrácela za fitka, drahé knihy o dietách, přejídala se, stálo mě to mnohem víc peněz.
  • Dobrá nálada, zdraví, pohoda, vyrovnanost a radost ze života vám tu investici tisíckrát vrátí. Je to o dlouhodobém přístupu a zdravém rozumu.

Malá ochutnávka z e-booku Svačinkový inspiromat.

V prodeji už od začátku května. Zařadila jsem oblíbené recepty na tyčky, které se staly stálicemi v předchozích kuchařkách. Najdete tu např. Nemilu, ten úplně nejlepší recept na Karamel, recepty na bílou a hnědou Proteinellu. Z nových receptů se můžete těšit na: Nekofilu, Nebounty, Nemilky Way a další zdravější variance na běžně dostupné sladkosti. Pro celou rodinu Tříkaramelový dort nebo Pralinkový dort.

Budu se těšit na vaše reakce a zkušenosti s mými recepty v Inspiromat klubu (těším se zde na vás i TV Kačka). Všem moc děkuji za přízeň! Sledujte novinky kolem nového inspiromatu na mém Instagramu a Facebooku.

Vaše Kačka!

Autor Kačka Tichá

Jsem autorka receptů, máma, kamarádka, trenérka a milovnice života. Autorka blogu Tichovy dobroty. Moje kuchařky: tištěná Voňavý inspiromat, e-booky: Barevný inspiromat, Cukrárna u Kačky, Slaný inspiromat a nově e-book Svačinkový inspiromat.