Mám velikou radost, že se vám můj nový e-book plný receptů líbí. Někteří z vás mi píšete, že se nepodařilo e-book stáhnout. Proto jsme připravili návod ke stažení zaplaceného obsahu e-booku na telefonech se systémem Android. Návod jsme připravili univerzální, telefonů se systémem Android je nekonečně mnoho a naše znalosti nemohou pokrýt celou škálu telefonů a jejich nastavení. Postupně budeme doplňovat a vylepšovat.

Nápovědu pro uživatele telefonů iPhone a tabletů iPad najdete zde.

Co stahujete: e-book jako PDF o velikosti 35 MB, link dodáváme přes simpleshop.cz

 • E-book jsme připravili ve formátu PDF.
  Velikost souboru je 35 MB, proto si vždy zkontrolujte zda máte ve svém zařízení dostatek místa pro uložení souboru.
 • Při stahování se ujistěte, že jste na dostatečném wifi připojení a že se vám stahování dat nepřeruší.
 • Každý uživatel má možnost stáhnout placené PDF max 3x. Po vyčerpání všech 3 možností stažení se link uzavře a další stahování nemí možné.
 • Stahování probíhá přes systém Simpleshop.cz, tento systém je používán pro prodej elektronického obsahu. Vždy vyčkejte na email s linkem, který vám přijde ze systému. Na tomto emailu najdete váš odkaz ke stažení e-booku.

Nejdříve zkontrolujte na svém telefonu nebo tabletu

 • Máte dostatek místa v telefonu (pro stažení 35 MB).
 • Máte dostatečně silné wifi připojení a přenos dat.
 • Umíte na svém zařízení stahovat soubory a víte, jak na to. Pokud nevíte, můžete si prohlédnout náš manuál, který najdete níže.
 • Dle obchodních podmínek neodpovídáme za stav vašeho zařízení (telefonu, tabletu, počítače). Ale je naší snahou vám poradit a pomoci při stahování. Bohužel nemůžeme dokonale znát technický stav všech telefonů na světě. Tento náš manuál je doporučením.

Manuál pro stažení PDF pro Android telefony

1. Aplikace, které doporučujeme použít ke stažení a uložení e-booku.

 • Aplikace pro správu a ukládání souborů a vaše cloud řešení
 • Internetový prohlížeč (doporučujeme Chrome nebo Firefox)
 • Aplikaci pro čtení a prohlížení PDF Reader

Pokud tyto aplikace nemáte, lze je jednoduše stáhnout a aktivovat pomocí Google Play, najdete je tam zdarma.

2. Zkontrolujte své připojení k wifi.

WIFI

Ujistěte se, že jste po dobu stahování celou dobu na wifi a máte dostatečnou rychlost pro stažení dat. Počkejte v klidu, až se celý soubor stáhne. Velikost souboru je 35 MB, obsahuje 161 stran obrázků a textu.3. Zkontrolujte si velikost svého úložiště.

3. Zkontrolujte si velikost svého úložiště, zda máte dostatek míst pro stahované PDF u sebe v telefonu nebo na cloud disku.

Google Disk

Ve svém zařízení byste měli mít dostatek místa pro uložení souboru o velikosti 35 MB. Pokud takové místo nemáte, starší soubory smažte nebo si dokupte úložiště přes vaši službu cloudového řešení. Pokud nemáte dost místa, stahování se vám úspěšně nedokončí. Můžete využít např. vaše úložiště na Google disku.

4. Aplikace pro prohlížení PDF – např. Acrobat Reader

Acrobat Reader

Pro prohlížení PDF potřebujete mít na svém telefonu prohlížeč PDF formátů. Doporučujeme např. Acrobat Reader, který je v základním nastavení služeb v Google Play ke stažení zdarma.

5. Pro otevření linku ke stažení doporučujeme pracovat se standardizovaným internetovým prohlížečem Chrome nebo Firefox.

Chrome

Po uhrazení objednávky vám doručíme do emailu link ke stažení e-booku. Link se otevírá přes váš internetový prohlížeč. Otestováno máme v prohlížečích Chrome nebo Firefox. Tyto prohlížeče pracují se složkami Stažené (soubory) a nemusíte složitě nastavovat, kam soubor stahujete.

Naše doporučení a postup stažení PDF na telefonech Android

1. Postup pro většinu Androidů (v příkladu máme Honor 9).

2. Postup pro Samsung Galaxy j5, funguje podobně u většiny telefonů Samsung.

Jiné technické problémy

Co dělat když:

1. Přišlo vám upozornění o nezaplacené objednávce, ale vy jste již zaplatili.

Platby zatím přijímáme převodem na bankovní účet. Banky mezi sebou provádí platbu 24 h. Náš systém přijímá tzv. synchronizace o úhradách pomocí aviza o platbě. Proto od vás potřebujeme zadat VS k platbě. V některých případech se stane, že i přes VS systém platbu zapíše na náš účet později. Nebojte, o svůj link nepřijdete. Máte-li ale pochybnosti, pak nám napište na infolinku: tichovydobroty@gmail.com, rádi platbu a úhradu ověříme, ale opět musíme počkat na stav z našeho bankovního účtu. Stav vaší platby zjistíte vždy online – link najdete v emailu, který přišel po vaší objednávce.

2. Platby. Při placení jste nezadali VS a proto déle čekáte na link ke stažení e-booku.

VS je pro nás zásadní. Proto doporučujeme používat pro zadání platby QR kod, který je součástí předpisu k platbě (najdete i v emailu). Pokud jste VS nezadali, pak se automaticky objednávka a link nepárují. Proto nám napište na naši infolinku.

Každý uživatel má možnost stáhnout placené PDF max 3x. Po vyčerpání všech 3 možností stažení se link uzavře a další stahování nemí možné. Pokud jste svůj link vyčerpali počtem stažení, zobrazí se tato informace v okně prohlížeče při stahování. V případě, že ani po třetím pokusu svůj e-book nemáte stažený, napište nám na naši infolinku tichovydobroty@gmail.com a poradíme vám jak s touto situací zatočit.

3. Váš link je i přes všechny pokusy vyčerpán a vy stále nemáte stažený svůj e-book.

Každý uživatel má možnost stáhnout placené PDF max 3x. Po vyčerpání všech 3 možností stažení se link uzavře a další stahování nemí možné. Pokud jste svoje pokusy vyčerpali a stále nemáte úspěšně staženo, napište nám na infolinku. Poradíme a najdeme způsob, jak vám e-book doručit.

Pokud se u vás vyskytne jiný technický problém, napište nám na naši infolinku tichovydobroty@gmail.com

Infolinka pracuje od pondělí do pátku od 10:00 – 17:00 h.

Buďte s námi trpěliví, nemáme za sebou armádu pomocníků. Odpovídáme ve volném čase. Náš cíl je vám všem poradit a najít pro vás řešení.

Tichovydobroty.cz

Autor Kačka Tichá

Jsem autorka receptů, máma, kamarádka, trenérka a milovnice života. Autorka blogu Tichovy dobroty. Moje kuchařky: tištěná Voňavý inspiromat, e-booky: Barevný inspiromat, Cukrárna u Kačky, Slaný inspiromat a nově e-book Svačinkový inspiromat.