Photo by PhotoMIX Ltd. from Pexels

Hurá, podařilo se nám aktivovat platební bránu. Plaťte pohodlně kartou.

Můžete teď nově vaši objednávku e-booku uhradit rychleji, vlastně hned pomocí vaší platební karty. Chcete-li e-book hned, stačí v objednávce zvolit jednu z těchto platebních metod. Vše je zabezpečeno platební bránou ThePay a věříme, že pro vás budou platby takto pohodlnější.

1. Zrychlený bankovní převod

Vyberte ve formuláři objednávky možnost „Online bankovní převod (ihned). Nabídne se vám možnost zrychleného bankovního převodu.

Po vyplnění objednávky se vám otevřou možnosti pro zadání rychlého převodu. Vyberte si z nabídky možnost, která vám nejvíce vyhovuje.

Podle vybrané metody se odešle buďto zrychlený převod na můj účet nebo můžete vybrat platbu kartou online (Visa, MasterCard). Po provedení platby vám přijde do emailu potvrzení o provedené platbě a link ke stažení e-booku. Je to rychlé a snadné. Můžete touto cestou vybrat i platební metodu při platbě ze zahraničí.

2. Platba kartou online

Chcete-li platit jednoduše kartou, pak zvolte možnost „Kartou online“. Pak můžete platit kartou Visa nebo MasterCard.

Otevře se vám okno, do kterého zadáte údaje k vaší platební kartě.

Po potvrzení a provedení karty online vám přijde do emailu potvrzení o provedení úhrady platbou a link ke stažení e-booku.

Před zadáním platby si můžete platební metodu změnit. Jak na to?

Ve formuláři si volíte platební metodu jako první, pak vypisujete svoje údaje (jméno, příjmení a email). Zvolíte pak tlačítko „Dokončit nákup“. Pokud se před platbou nemůžete rozhodnout, můžete se ještě vrátit přes tlačítko „Změnit platební metodu“ a zvolit jinou platbu než tu, co jste si naklikali v objednávce na začátku. Pozor: toto lze pouze před dokončením platby. Po zadání a dokončení platby již platební metodu změnit logicky nemůžete. Jelikož je zadaná.

Co zvolit, pokud chcete platit později a ne hned teď?

Pokud chcete platit později, ne tedy v momentě, kdy zadáváte objednávku, pak se ničeho nebojte. Zvolte si tu platební metodu, která vám nejvíce vyhovuje a vraťte se k platbě později. V našem příkladu jsem si vybrali metodu „Platba v Kč běžným bankovním převodem“ a máme v plánu platit později převodem a pomocí QR platby.

Po vyplnění objednávky vám přijde do emailu informace o založení objednávky a tlačítkem „Zobrazit stav objednávky“. Poté se vám otevře okno s možnými platebními metodami.

Pod tlačítkem Stav objednávky najdete přímo předpis převodu na náš účet pomocí QR kódu, pak volíte platbu bankovním převodem (platba se nám může připsat až za dva dny). Nebo můžete zvolit možnost Změnit platební metodu. Na rozcestníku si pak vybrat tu metodu, která vám vyhovuje nejvíce. Z nabídky si můžete vybrat Platbu zrychleným bankovním převodem nebo Platbu kartou. Tyto metody jsou popsány na začátku článku.

Věříme, že si z nabídky vyberete:)

131 nových receptů

Autor Kačka Tichá

Jsem autorka receptů, máma, kamarádka, trenérka a milovnice života. Autorka blogu Tichovy dobroty. Moje kuchařky: tištěná Voňavý inspiromat, e-booky: Barevný inspiromat, Cukrárna u Kačky, Slaný inspiromat a nově e-book Svačinkový inspiromat.