Těší mě všechny reakce, fotky a zprávy k prvnímu e-booku.

E-book Barevný inspiromat je na trhu asi měsíc, od té doby se prodalo mnoho e-booků a já mám ohromnou radost. Denně přichází pozitivní reakce, posíláte mi zprávy a fotky vašich receptů a tato pozitivní zpětná vazba mě hodně baví. Jsem ráda, že kuchařka je úspěšná nejen mezi maminkami, protože kuchařka je postavena tak, aby byla vhodná pro celou rodinu. Recepty chutnají dětem, ale i tátovi a dědovi, babičce i sestřenici z 15. kolena. Je určena pro každého, kdo má zdravý rozum, věří v sílu zdravých potravin, má radost ze života, chce se nechat inspirovat a změnit postupně životní styl.

Recenze na první ebook najdete na mém instagramu

V září a říjnu jsem stihla i několik škol vaření a ochutnávek, všem svým klientkám děkuji za vzájemnou inspiraci. Hodně mě tyhle akce posunují dopředu a skutečně pak vidím, které moje recepty bodují a které jsou vážnými favority do mých kuchařek.

Stále mě posunujete dál a já jsem za to šťastná:)

Vaše reakce mě nakoply a tak jsem se vrhla na nový e-book Rodinný inspiromat – Cukrárna u Kačky

Poslední týdny mě pozitivní ohlasy nakoply natolik, že jsem se rozhodla několik nocí nespat a dopsat rozepsaný e-book Cukrárna. Při dopisování receptů mi hodně pomáhal můj manžel Štěpán, bez jeho podpory bych recepty nenapsala tak lehce a jednoduše. Natka včera nakreslila nové logo a nový e-book už dostává postupně svůj nový kabátek.

Proto se můžete těšit na nový e-book Inspiromat 3 –  Rodinný inspiromat, Cukrárna u Kačky. Najdete v něm spoustu nápadu na lehčí cukroví na Mikuláše, Vánoce i jarní zdravé pečení. Cukrárna bude obsahovat vánoční recepty na cukroví, ale i vylehčené recepty z klasické české cukrárnykremrole, špičky, polárkovy sníh, likérová špička nebo větrníkové kostky. Můžete se tak připravit v klidu na Advent a možná mezi tradiční vánoční cukroví zařadit i zdravější variace svátečních sladkostí.

Nový e-book Rodinný inspiromat – Cukrárna u Kačky již v prodeji.

92 receptů Cukrárna

Vedle sladkých variací vylehčené Cukrárny tady najdete i několik slaných mlsek, receptů úplně bez mouky a cukru, bez lepku, bez vajec.

  • E-book Rodinný inspiromat obsahuje přes 90 receptů v rozsahu více než 160 stran pro celou rodinu, děti i vaše nejbližší.
  • Cena 319 Kč.
  • Prodej e-booku zase tady na webu tichovydobroty.cz
  • A ne, nebudeme prodávat kuchařku tištěnou, opět vyjde jako e-book.🙂

Autor Kačka Tichá

Jsem autorka receptů, máma, kamarádka, trenérka a milovnice života. Autorka blogu Tichovy dobroty. Moje kuchařky: tištěná Voňavý inspiromat, e-booky: Barevný inspiromat, Cukrárna u Kačky, Slaný inspiromat a nově e-book Svačinkový inspiromat.