Poslední letošní ochutnávka je za námi.

Mnohokrát děkuji vám všem, se kterými jsme se viděla na letošních ochutnávkách. Načerpala jsem při povídání s vámi mnoho nové inspirace. Věřím, že se nám podařilo vyměnit si pozitivní náladu a ochutnat u toho dobroty z mé kuchyně.

Na ochutnávkách se snažím předat svou energii a radost ze života a je úžasné, že se mi 90% klientek na ochutnávky pravidelně vrací. Mám z toho radost!

V roce 2020 naplánuji další ochutnávky až potom, co příjde náš nejnovější přírustek do rodiny:) Ale už teď se na vás znovu těším!

Ochutnávkové akce probíhají už třetím rokem.

Ochutnávky nemají žádná pravidla, žádné zasedací pořádky. Je to dámská jízda a jde o to si to užít, zjistit, že jsme na tom všechny stejně a řešíme podobné problémy.

  • Jde o neformální setkání, které dřívě probíhalo pouze u mě doma.
  • Nově se teď konají po celé republice. 
  • Během ochutnávek můžete ochutnat mou kuchyni, vyptat se mne na všechny drobnosti, co vás zajímají a užít si super dámské odpoledne.
  • Chcete-li se na akce účastnit, stačí na mém Facebooku nebo Instagramu sledovat výzvu, poté se přihlásit a počkat na potvrzení vaší účasti emailem.
  • Ochutnávky nejsou zdarma.

Chcete uspořádat ochutnávku? Napište mi na tichovydobroty@gmail.com

Setkávání i mimo Prahu

Pokud mě chcete pozvat do svého města, stačí zajistit prostor (kavárna, knihovna, obecní úřad, anebo u vás doma/na chalupě) a sehnat cca 10 dalších zájemců a já velmi ráda přijedu.

Fotky z akcí na mém Instagramu


Snídaně ve Snídani s Novou

Můžete se také potkat v živém vysílání televize Nova – v pořadu Snídaně s Novou. Inspirujte se recepty pro zdravější snídaně, obědy, svačinky i večeře už během vašeho rána.