Všechny novinky a co se děje s vámi sdílím na Facebooku v části TV Kačka.

V tomto videu rozeberu dotazy, které mi chodí od holek na Facebooku a Instagramu. Tohle je záznam vysílání z 12.7.2019, můžete si ho pustit i tady na konci článku.

O čem jsem vysílala?

Připravuje se e-book a proč jsem zvolila e-book a ne tištěnou kuchařku. V dohledné době určitě není tištěná kuchařka na pořadu věci – je to časově náročnější než připravovat e-book a taky můžu v e-booku rychleji reagovat na to, co se vám líbí. Kromě receptů tady najdete i články o tom, jak sladit, čím sladit pro děti anebo zamyšlení ke zdravému udržitelnému životnímu stylu. Bez trápení na celý život.

Děkuju za všechny milé komentáře, že mi píšete, že za mnou jezdíte na ochutnávky. Strašně moc mne to žene dopředu a je to skvělé.

Ptáte se i na Snídani s Novou. Pořád tam ráda jezdím, moc se tam těším, ale časově to někdy úplně nezvládám a nechci všechno lámat přes koleno. Jezdím tam ráda, když jsem v pohodě a mám všechny připravený a tak to má být!

Ptáte se na Ochutnávky. Termíny na ochutnávky už moc nevypisuju. Plní se mi samy už tím, že se mi vrací stejné klientky. Snažím se zapojit i jiná místa než jen v Praze. Probíhá to tak, že to nemá žádná složitá pravidla. Povídáme si o vaření, výživě a životním stylu, je to zkrátka dámská jízda. (Více o ochutnávkách se dozvíte i tady.)

Povídání o životním stylu, o výživě a o přístupu k vaření. Můžeme si povídat i v menších skupinkách. Stačí když se dohodnete společně cca 10 holek. Seženete prostor (v bytě, na zahradě, v baráčku, v kavárně, v myslivně). Napíšete mi a pak se domluvíme jak dál. Povídám si s holkama různého věku, potkávám tak mámy od dětí i holky, co ještě děti nemají. Vážím si, že se chcete potkat osobně a povídat si. Mám radost, že se ochutnávkám daří. Není to o psaní jídelníčku, je to o hledání správné cesty k sobě samé a ke stravování.

Proč se zaměřit sama na sebe. Proč je to důležité ve vlastním rozvoji, poznávání se a jak to ovlivňuje jídelníček. Během setkání se mnou si můžeme povídat o jídelníčku, hledání sebe samé, hledání o přístupu k jídlu. Tak abyste se cítily dobře a netrápily se. Aby nešlo o přehnané řešení jídla. Roky strávené řešením jídla a přemýšlení nad ideální postavou jsou zbytečné. Neznám nikoho, kdo má dokonalý obličej, má dokonalé vlasy a současně je skvělá. Je naprosto v pořádku mít svoje nedostatky, občas si ulítnou na nezdravých věcech. Ale je třeba nad sebou přemýšlet z dlouhodobého hlediska a snažit se pořád někam posunovat. Proto se vždy těším na osobní setkání s vámi. Abychom se na sebe nekoukaly jako na nějaké virtuální osoby z Facebooku nebo Instagramu. Proto je pro mne důležité se vzájemně inspirovat naživo.

Děkuju za všechny komentáře! Vaše Kačka!

Další vysílání TV Kačka zase o víkendu u mě na Facebooku.

Autor Kačka Tichá

Jsem autorka receptů, máma, kamarádka, trenérka a milovnice života. Autorka blogu Tichovy dobroty. Moje kuchařky: tištěná Voňavý inspiromat, e-booky: Barevný inspiromat, Cukrárna u Kačky, Slaný inspiromat a nově e-book Svačinkový inspiromat.