Připravuji pro vás e-book Barevný inspiromat plný nových receptů.

Na přání mých fanoušků, fanynek, z instagramu i facebooku letos připravuji svůj první e-book plný receptů Barevný inspiromat.

Najdete v něm netradiční a zdravější přístupy k vaření, např. nutella bez cukru, slaný karamel, netradiční posvícenecké koláče, zdravější kremrole nebo punčák. Na své si přijdou i milovníci slaných koláčů, pomazánek a rychlých večeří.

Proč e-book a proč ne tištěná kuchařka?

Moc vám všem děkuji za absolutně nečekaně velký zájem o mou první tištěnou kuchařku Voňavý inspiromat, která vyšla v roce 2018 ve spolupráci s vydavatelstvím IFP Publishing. Celá příprava kuchařky představuje více než rok vaření, zkoušení, inspirování, focení receptů, přípravu celé knihy.

Po vydání první kuchařky Voňavý inspiromat jsem si chtěla nechat trochu časový odstup a zamyslet se co dál.

Hnacím motorem a inspirací pro další nové recepty jste vy, vy všichni a všechny, které sledujete moje počínání na facebooku a instagramu. Hledala jsem cestu, jak vám recepty předat i jinou, modernější formou. Proto e-book. Je to způsob, jak vám recepty předat a současně není třeba na tištěné verzi kuchařky pracovat více než rok.

Dá se e-book tisknout? V jakém bude formátu?

Na všech technických maličkostech kolem e-booku právě pracujeme, připravujeme grafiku, ladíme obsah a kapitoly a přemýšlíme, jak nejlépe se vám budou recepty číst a e-book používat. Proto ještě chvíli počkejte, nedokážu zatím odpovědět na všechny technické dotazy.

E-book připravujeme tak, aby jeho používání bylo pro vás co nejpříjemnější, neztráceli jste čas zbytečnou náročnou instalací. Vše včas prozradím.

E-book nejsou jen recepty. Je o přátelství a podpoře.

Mám velkou radost, že na přípravě e-booku mohu pracovat se svými kamarádkami. Každá se věnuje jinému oboru a tak kloubíme byznys, vaření a vzájemně se tak podporujeme. Tohle byl vždy můj sen, vytvořit něco smysluplného, co nás bude společně bavit.

Okolo e-booku se teď točí většina mého času. Sbírám fotky, ladíme pro vás design, ladíme technickou formu. Snad se nám podaří do konce léta spustit prodej.

Bez Vojty, bez mého muže Štěpána a bez vaší podpory by e-book nevzniknul. Držte palce!

Autor Kačka Tichá

Jsem autorka receptů, máma, kamarádka, trenérka a milovnice života. Autorka blogu Tichovy dobroty. Moje kuchařky: tištěná Voňavý inspiromat, e-booky: Barevný inspiromat, Cukrárna u Kačky, Slaný inspiromat a nově e-book Svačinkový inspiromat.